Buderus

Buderus’tan çok avantajlı, çok ayrıcalıklı yepyeni bir sistem: Buderus Star Club!


Buderus Star Club, sektördeki profesyonellerimize, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda star üyelerimize teknik eğitimler sunan bir programdır.

Buderus yetkili toptancı bayilerimiz ile çalışan montajcı alt bayilerimiz için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. Sektördeki en iddialı programlardan biri olan Buderus Star Club sistemimizle bir çok avantaj ve ayrıcalığın yanında, üyelerimize, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunmaktayız. Bu konsept sayesinde üyelerimize ücretsiz teknik eğitimler sunarak, müşteri memnuniyetini ve sundukları hizmet kalitesini daha da arttırmayı hedeflemekteyiz.

Bu program ile Star Club üyelerimiz satış ve montaj yaptıkça puan kazanmaktadır. Üyelerimiz, satışını ve montajını gerçekleştirdikleri Buderus kombi ve duvar tipi kazan ürünlerinin üzerinde bulunan seri numaralarının bildirimini yaparak, kazandıkları star puanlar ile birbirinden cazip hediyeler kazanabilmektedirler.

Buderus Star Club üyelerimiz, 444 9 424 numaralı Buderus Star Merkezi’ni arayarak, özel müşteri temsilcilerinden montaj esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü teknik desteği alabilmekte ve aynı zamanda üyelikle ilgili tüm sorularına anında yanıt bulabilmektedirler.

Buderus Star Club hakkında her türlü bilgiye www.buderus-starclub.com web sitesinden ya da 444 9 424 Buderus Star Merkezi’ni arayarak ulaşabilirsiniz.