Buderus

Buderus en başarılı 100 teknisyeni ile Antalya’da buluştu


Buderus, başarılı teknisyenlerini motive etmek ve ödüllendirmek amacıyla Antalya’da “Başarılı Teknisyenler Toplantısı” düzenledi.

2012’den sonra ikincisi düzenlenen toplantıya katılan 100 teknisyen, aldıkları müşteri memnuniyet puanına göre seçildi.

1400 yetkili servis teknisyeni arasından seçilen çalışanların hazır bulunduğu toplantı “Sizinle Güçlüyüz, Başarınızla Gururluyuz” sloganıyla gerçekleştirildi.

Buderus, satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti en yüksek 100 teknisyeninin katılımıyla, ikinci kez “Başarılı Teknisyenler Toplantısı” düzenledi.

Buderus, 22.000 son kullanıcıyla yapılan yüksek müşteri memnuniyeti anketi sonucunda belirlenen teknisyenleriyle 11-13 Nisan tarihleri arasında Antalya Ela Quality Otel‘de bir araya geldi. Başarılı teknisyenleri ödüllendirmek ve motive etmek için gerçekleştirilen toplantıya, müşteri memnuniyeti en yüksek 100 Buderus teknisyeni katıldı.

1400 yetkili servis teknisyeni arasından seçilen teknisyenlerin hazır bulunduğu ve “Sizinle Güçlüyüz, Başarınızla Gururluyuz” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıda, servis teknisyenlerinin Buderus markalarının son kullanıcılara dokunan en önemli ve en güçlü nokta oldukları konusuna vurgu yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Buderus Servis Merkezi Müdürü Nazif Özakıncı, tüm teknisyenlere, gösterdikleri özenden ve yakaladıkları yüksek memnuniyet oranından dolayı teşekkür ederek, Buderus değerleri ve sektör hakkında global bilgiler verdi. Toplantıda ayrıca tüketici hakları, bayi ve servis organizasyonu hakkında bilgiler paylaşılırken, uzatılmış garanti satışları ve bakım kontratları da öne çıkan konular arasındaydı.

Ünlü radyocu Geveze’nin moderatör olarak katıldığı toplantı, Buderus’un başarılı teknisyenleri için aynı zamanda eğlenceli bir çalıştay aktivitesine de dönüşmüş oldu.